Hakkımızda

Kandela Enerji, Eylül 2011 tarihinde, şirket kurucularının önceki iş yaşamındaki tecrübe ve birikimini kullanmak ve bunu hayata geçirerek, edinilen tecrübelerin içinden geçmişte yapılan hatalı uygulamaları da dikkate alan objektif görüş ile bugün geldiği noktada teknolojinin gerektirdiği her çözümü projelere katmayı hedefleyen, bünyesinde kurumsallaşmak için sürekli yeni adımlar atan, yapısındaki etkin kararlılık sayesinde, sizlere çözüm ortağı olarak kalıcı hizmetler vermek amacı ile kurulmuş bir firmadır.

Misyonumuz
Karşılıklı güvene dayalı işbirliği anlayışı, sürekli gelişim, hizmet sunduğumuz tüm işbirlikçilerimiz ile çalışanlarımıza karşı etik ve demokratik davranışların sergilenmesidir.

Vizyonumuz
Kandela Enerji için yenilikçilik, şirket kuruluşunun temel değerlerinden birisi ve vazgeçilmez bir parçasıdır. Firmamıza gereken değeri veren müşterilerimize ve bize büyük fayda sağlayan yenilikçilik ve gelişim yaklaşımı ile, iş ortaklığı ve hizmet verdiğimiz her işletmenin kendi faaliyet alanlarında sektör liderliğini hedeflemesine destek olmayı amaçlarız.